Laminaat op een open trap zelf leggen

Laminaat op een open trap leggen is een uitdaging voor de doe-het-zelver. Het is veel werk en duurt ong. twee dagen voor één trap. Laminaat is nu eenmaal gevoeliger dan hout om te bewerken. Uiteraard zal een trap met bocht meer tijd in beslag nemen dan een rechte trap. Bekijk deze video voor tips om laminaat zelf op je open trap te leggen.

De afwerking strips rond de trap kunnen geleverd worden uit aluminium hoekprofielen van 20mm x 20mm zelfklevend, al dan niet in houtkleur. Er kan ook gebruik gemaakt worden van Küberit profielen, speciaal hiervoor ontwikkeld, maar met een stevig prijskaartje. Ook zijn de hoekprofielen alleen leverbaar in aluminium, brons of goud kleur.

** NIEUW ** Stijltrappen traprenovatie


** Nieuw ** Stijltrappen traprenovatie

Helemaal nieuw bij Floorstyle.nl is het Stijltrappen programma.

Traptredes van eiken hout of laminaat, stootborden (voor dichte trappen), afwerklijsten en zelfs trapleuningen zijn beschikbaar.

Klik op de afbeelding om onze pagina te bekijken en schroom niet om contact op te nemen voor een vrijblijvende offerte.